YARATICI YAZMA TEKNİKLERİ

Map Unavailable

Tarih/Zaman
Etkinlik Tarihi - 09/11/2021 - 09/12/2021
20:00 - 22:15

Kategori


Eğitimin Amacı

Yazmak isteyen, yazmaya başlayıp devam edemeyen, kafasının içindekileri yazıya dökemeyen ve sadece yazmak için değil yaratıcılığını geliştirmek isteyen kişilere de rehberlik etmek isteyen bir atölye çalışmasıdır.

Eğitim İçeriği

Yaratıcı düşünme teknikleri, yaratıcı yazım teknikleri, yazmak için alt yapı oluşturmak, karakter yaratabilmek, farklı konularda yazabilmek, bir yazıya başlayıp sürdürmek ve tamamlayabilmek için birçok konuda katılımcı aktivitelerine ve etkileşime dayanan, ödevlerin de olduğu bir atölye programıdır.

Eğitim Programının Kazanımları

  • Yaratıcılığı anlamak ve arttırmak
  • Yaratıcılığın önündeki engelleri aşmak
  • Tıkanıkları açmak için yardımcı teknikler
  • Ne için yazıyorum, ne yazacağım, nasıl yazacağım gibi sorular hakkında içgörü kazanmak
  • Yazma disiplini oluşturmak

Eğitime Kimler Katılabilir?

Yazmak isteyen, yazmaya başlayıp devam edemeyen, kafasının içindekileri yazıya dökemeyen ve sadece yazmak için değil yaratıcılığını geliştirmek isteyen herkese açıktır.

Reyhan Algül Kimdir?

İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra önce Uygulamalı Psikoloji sonra Klinik Psikoloji bölümlerinde yüksek lisans yaparak Uzman Klinik Psikolog oldum.

Uzun yıllar özel hastanelerde ve son olarak da Acıbadem Atakent Hastanesi’nde çalıştım. Bir yıl kadar Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin 5. Sınıf öğrencilerine ders verdim. The School of Life’ın Türkiye eğitmenlerinden biriyim. Üç kitap ve iki kitap bölümü yazarıyım. Çeşitli siteler ve dergiler için yazmaya devam ediyorum.

Halen online olarak Türkiye’den ve dünyanın farklı yerlerinden Türkçe psikolojik destek almak isteyen yetişkin danışanlarla, kendi psikolojik danışmanlık şirketim olan Barok Counselling&Training bünyesinde çalışıyorum. Bir yandan da yurt içinde ve yurt dışında, çeşitli konularda seminerler ve eğitimler veriyorum

Eğitim Tarihi

9-19-29 Kasım / 20:00 – 22:15

9 Aralık / 20:00 – 22:15

Eğitim Sonunda Verilecek Belge

4 oturuma da katılan katılımcılar, Akademi Onaylı Dijital Katılım Belgesi alacaktır.

Eğitim Ücreti

400 TL’dir.

Katılım için surecakademii@gmail.com mail adresine atölyeye katılma niyetinizi içeren ve kendinizi tanıtan bir email ile başvurmanız rica olunur.

Eğitime Katılmak için Tıklayın ve Formu Doldurun.

Eğitimin Whatsapp Grubuna Katılmak için Tıklayın.

Paylaş

Cevap yazın