Psikoterapi Neden İlerlemez?

Map Unavailable

Tarih/Zaman
Etkinlik Tarihi - 19/11/2021
00:00

Kategori


Eğitimin Amacı

Eğitimde katılımcılarla birlikte Analitik Psikoterapi perspektifinden bakarak beyin fırtınası yapmak ve yeni bakış açıları üzerine konuşmak amaçlanmaktadır

Eğitimin İçeriği

Eğitiminde Melanie Klein, Otto Kernberg, Anna Freud gibi isimlerin yön verdiği Analitik yönelimli kuram ile çalışırken; seansta danışanın neden derinleşemediği tartışılacaktır. Seansın neden tıkandığına dair Analitik perspektiften katkılar sunulacaktır.

Eğitim Programı

Eğitim Cuma Akşamı gerçekleşecek olup toplamda 2 saat sürecektir.

Eğitim Programının Kazanımları

Katılımcılar Analitik Perspektiften danışanın seansta neden tıkandığı ve psikoterapinin neden ilerlemediği konusunda fikir sahibi olacaktırlar.

Eğitim Tarihi

19 Kasım 21:00 23:00

Eğitime Kimler Katılabilir

Eğitime Ruh Sağlığı alanı öğrencileri ve mezunları katılabilir.

Klinik Psikolog Ömer Yurtsever Kimdir?

İlk ve orta öğretimini İstanbul’da tamamladı. Psikoloji alanındaki eğitimine İstanbul Bilgi üniversitesinde İngilizce olarak başladı. Üniversite yıllarında aynı zamanda iletişim fakültesi yandal programına devam ederken diğer taraftan Avrupa Madrid Üniversitesinde ortak eğitim programlarına katıldı ve buralardan da başarıyla sertifikalarını aldı.

Psikoloji lisansını onur öğrencisi statüsüyle tamamlayıp yüksek lisans uzmanlığını Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında devam ettirdi. Bu arada NP Nöropsikiyatri Hastanesi, Universal Vatan hastanesi psikiyatri birimlerinde ve Aile Danışmanlık Merkezlerinde stajlarını başarıyla tamamladı.

Bunun yanında psikoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek çeşitli bir çok eğitime katıldı. 2013 yılında Psikoterapi Enstitüsü yönetim kurulu üyesi seçildi. Şu anda kurucularından olduğu Dinamik Terapi Eğitim ve Danışmanlık Merkezinde çalışmalarına devam etmektedir.

 

Eğitim Sonunda Verilecek Belge

Akademi Onaylı Dijital Katılım Belgesi verilecektir.

Eğitim Ücreti

30 TL’dir.

Eğitime Katılmak İçin Tıklayın ve Formu Doldurun.

Eğitimin Whatsapp Grubuna Katılmak için Tıklayın.

Paylaş

Cevap yazın