KRONİK AĞRI HASTALARI İLE PSİKANALİTİK AÇIDAN ÇALIŞMAK

Map Unavailable

Tarih/Zaman
Etkinlik Tarihi - 15/06/2021
19:00 - 20:30

Kategori


Etkinlik Tarihi ve Saati

15 Haziran 2021/ 19:00

Kübra Koç Kimdir?

2012 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlamış ve halen burada görevini sürdürmektedir. İstanbul Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans programına devam etti. 2017 yılında “Fibromiyalji Sendromunda Babalık İşlevinin Rorschach Testiyle Değerlendirilmesi” konulu teziyle yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans programında tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünde, “Psikanalitik Psikopatoloji” alanında “Fibromiyalji Sendromunda
Duyumsallığın Projektif Testlerle Değerlendirilmesi” isimli doktora tezine devam etmektedir. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünde lisans düzeyinde verilen “Psikanalitik Kurama Giriş” dersinin yürütülmesine yardımcı olmaktadır.
Uzmanlık eğitimi süresince çeşitli psikopatolojileri konu alan pek çok araştırma projesine katkı sağlamış yetişkinlerle psikoterapi çalışmaları yürütmüştür.
Ruhsal hastalıkların değerlendirilmesinde kullanılan en önemli yöntemlerden olan Rorschach Testi ve Tematik Algı Testi uygulayıcısıdır. Klinik Psikoloji alanında çeşitli akademik makaleleri olup, eğitimi kapsamında; projektif test uygulamaları, psikosomatik hastalıklar ve psikanalitik yönelimli psikoterapi alanındaki çalışmalarını yürütmekte olup kendi psikanaliz sürecine devam etmektedir.

Etkinliğimiz ücretsizdir.

Etkinliğimize katılmak için tıklayın ve formu doldurun!

Paylaş

Cevap yazın