KENDİNİ BİLMEK: DUYGU VE DÜŞÜNCEYİ NASIL YÖNETELİM?

Map Unavailable

Tarih/Zaman
Etkinlik Tarihi - 03/02/2021
21:00 - 22:30

Kategori


Etkinlik Tarihi ve Saati

3 Şubat 2021, 21:00

İZZET MEMİ KİMDİR?

1982 doğumluyum. 2000 senesinde girdiğim T.C. Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2006 yılında mezun oldum. Yaklaşık 1 sene aktif hekimlik yaptıktan sonra 1 yıl yurtdışında ve 1 yıl askerlikte geçirdikten sonra 2009’un sonunda ilaç sektöründe medikal müdür pozisyonunda çalışmaya başladım.

6 sene içinde 3 farklı firmada medikal, pazarlama ve satış departmanlarında aktif olarak görevler aldım. Kurumsal yaşamda, iletişim, ekip yönetimi, alt-üst ilişkileri, hedefleme, planlama gibi konuları deneyimleme şansım oldu.

Kurumsal yaşantıma ara verdiğim 2013 yılında, geçmişimden gelen ve sırtımda yük olarak taşıdığım negatif duygulardan arınmak için bir yüzleşme dönemine girdim.

2015 yılının başında bu yüzleşme ve sorgulama döneminde alt yapısı oluşan ‘’Açık Ruh Ameliyatı’’ kitabını çıkardım.

Hem kurumsal hayatta edindiğim tecrübemle hem de daha önce aldığım eğitimler ve katıldığım seminerlerde öğrendiklerimle 2015 yılı boyunca farklı kurum ve platformlarda farkındalık, motivasyon, takım olmak, satış teknikleri ve sunum teknikleri eğitimleri verdim.

2016 yılı başında kurumsal hayatıma son verme kararı aldım ve tutkumun peşinden gidip tamamen eğitim işine odaklandım.

Bugüne kadar 250’nin üzerinde sunum ve 20’den fazla 1 günü aşan eğitim verdim. Halen aktif olarak haftalık farkındalık söyleşilerine, birebir ve toplu verdiğim eğitimlere ve kendi tek kişilik oyunum ‘’Karşı Yaka Işıkları’’nı sahnelemeye devam etmekteyim.

Etkinliğimiz ücretsizdir.

Etkinliğe katılmak için tıklayın ve formu doldurun!

Paylaş

Cevap yazın