Sık Sorulan Sorular

Süreçli olmak, sana her şeyden senin gibi seçilmiş kişilerden oluşacak bir insan topluluğuna ulaşmayı kazandırır. Süreçlilerden oluşan bu network sayesinde alanındaki çalışmalarını güçlendirebilir, mentörlük alabilir, çok güzel dostluklar edinebilirsin. Tabii ki Süreçli olmanın yararları bu kadarla sınırlı değil, deneyip görmelisin! Hadi hemen başvur.

Bir araya gelmenin, ortak düşüncenin her türlüsüne kapımız ardına dek açık. Senin de bir fikrin varsa ana sayfamız üzerindeki “Etkinlik Sun” kısmından bize iletebilirsiniz. Gerçekleştirmek için keyifle çalışırız.

Gelişmek, geliştirmek, farklı disiplinlerin bir araya geldiği kolektif bilinç oluşturmak ve her çeşit üretime katkı sağlamak.

Süreçli olma talebi değerlendirilirken “Bulunduğunuz Şehir” kısıtlayıcı bir etkiye sahip değil. Aksine mümkün olduğunca farklı şehirlere ve hatta ülkelere yayılmak bizi amacımıza bir adım daha yakınlaştırmış olacaktır.

Ekip için herhangi bir alım çağrısı olursa bunu sosyal medya hesaplarımızla, internet sitemizle ve duyuru kanallarımızla sizlere ulaştırırız ?

Her etkinliğimizin canlı katılımcılarını bazı kısıtlamalara göre belirliyoruz. Bu kısıtlamaları da uzmanımızla birlikte belirliyoruz. Ancak olabildiğince geniş yelpazede katılımcıya ulaşmaya çalıştığımızı sakın unutmayın.

Öncelikle bizlerle paylaştığınız her verinin KVKK kapsamında saklandığını belirtelim. Her etkinliğimiz için ayrı bir whatsapp iletişim grubu kuruyoruz. Bu sayede bizim sizlere link iletmemiz, iletişime geçmemiz çok hızlı ve kolay oluyor. Ayrıca sizler de etkinlik öncesinde ve sonrasında paylaşım için gruplarımızı kullanabiliyorsunuz. Ardından da etkinlik gruplarımız “SÜREÇ Duyuru Grubu” adını alıyor ve SÜREÇ’e dair her şeyi takip etmek isteyenler için bir kanala dönüştürülüyor.

SÜREÇ şimdilik yalnızca Süreçlilerin gönüllerinde ikamet ediyor.

Öncelikle bilmen gereken her ayın 10. gününde çıkıyor oluşumuz. Bu yüzden sizden o sayının duyurulan temasına uygun ya da dışında temaya sahip metninizi ayın son gününe dek fanzin@surec.org adresine iletmeniz. Ardından fanzin ekibimiz ve editörlerimiz metninizi değerlendiriyor ve sonucuna göre fanzinde yer alıyorsunuz.